
Haren (Ems), Duitsland
ELA Container GmbH, Haren (Ems), Duitsland
11 ELA-kantoorunits (op twee verdiepingen) met 1 terras
200 m² + 18 m² op het terras
Trainingscentrum
Buitenwanden in RAL 7016 (antracietgrijs); binnenwanden en plafond in wit
Vinyl dat eruitziet als hout
Splitverwarming en -airco, ramen van vloer tot plafond, zonwerende rolgordijnen, dubbele glazen deur, dakterras, rookmelders
Meerdere jaren
In ons hoofdkantoor in het Duitse Haren (Ems) hebben we voor onze medewerkers een nieuw trainingscentrum ingericht, de elacademy. Het spreekt voor zich dat deze nieuwe accommodatie uit ELA-kantoorunits bestaat! Er zijn werkgroepruimten, individuele werkruimten, pauzeruimten en een audio- en videostudio van in totaal ongeveer 200 m², verdeeld over twee verdiepingen. Deze moderne ruimte biedt de perfecte omgeving om te leren, kennis te delen en als team professioneel te groeien.
In de twee grote werkgroepruimten kunnen groepstrainingen en interactieve workshops gegeven worden. Voor werknemers die zelfstandig moeten werken en zich moeten concentreren op hun studie, zijn er ook twee individuele werkplekken. De hoogwaardige apparatuur in de video- en audiostudio kan worden gebruikt om professioneel ogende videocontent en webinars te produceren. Al met al biedt de elacademy een ideale omgeving voor IT- en producttraining, vergaderingen en projectwerk in teamverband. “We zijn nu in staat om efficiënt en effectief trainingen te geven en informatie te delen”, aldus Röttger.


De elacademy is ontworpen als een plek waar werknemers zich kunnen concentreren op hun leerproces, maar ook kunnen genieten van pauzes en sociale interactie. Werknemers kunnen op het ruime houten dakterras terecht voor informele ontmoetingen en bijeenkomsten - comfortabel buitenmeubilair is aanwezig. Op de begane grond is er ook een pauzeruimte met een aanrecht, waar werknemers kunnen genieten van een kopje koffie en een snack.
11 ELA-kantoorunits vormen samen de elacademy, met training- en pauzeruimtes, toiletvoorzieningen en een bijkeuken. De unit in industriële stijl is aan de buitenkant antracietgrijs, maar de muren en het plafond aan de binnenkant zijn licht en uitnodigend. De houtlook van de vloer zorgt voor een hoogwaardige uitstraling. Splitverwarming en -airco, zonwerende rolgordijnen en een zonnescherm zorgen er samen voor dat de temperatuur het hele jaar door precies goed blijft. Om te voorkomen dat er dieren onder de unit kruipen, is deze aan de onderkant voorzien van een bescherming.
“De elacademy toont onze betrokkenheid bij de voortdurende professionele ontwikkeling van onze medewerkers. Ze laat zien dat ELA bereid is te investeren in innovatieve oplossingen om zijn medewerkers zo goed mogelijk te ondersteunen”, aldus Röttger. Het valt immers niet te ontkennen dat professionele en persoonlijke groei essentieel zijn voor zakelijk succes en het behoud van personeel.